Język:NiemieckiAngielskiHolenderskiFrancuskiWloskiHiszpańskiDunskiSzwedzkiPolski
5
Camping- und Ferienpark Wulfener Hals
Camping- und Ferienpark Wulfener Hals
Camping- und Ferienpark Wulfener Hals
Camping- und Ferienpark Wulfener Hals
Camping- und Ferienpark Wulfener Hals

Camping- und Ferienpark Wulfener Hals

Morze Bałtyckie ze wszystkich stron. Bądź w środku.
Ciesz się wakacjami na Fehmarn z całą rodziną

Szukasz wyjątkowych wakacji? Mamy go. W wyjątkowej lokalizacji. Odkryj naszą fantastyczną lokalizację pomiędzy Burger Binnensee a Morzem Bałtyckim.

Tutaj zapierająca dech w piersiach przyroda spotyka się z ogromnym programem rozrywkowo-rekreacyjnym. Miłośnicy sportów wodnych znajdą tu najlepsze warunki do podboju fal na swoim kiteboardzie lub desce surfingowej.

Możesz cieszyć się wakacjami z całą rodziną na naszym wspaniałym kempingu: oferty gastronomiczne, animacje, a także musicale, pokazy i zespoły grające na żywo obiecują niezapomniany wypoczynek przez cały rok.

Czy to na pięknej, piaszczystej plaży, w orzeźwiającym basenie, czy na jednym z wielu naszych placów zabaw – dzieci mogą się wyszaleć, podczas gdy Ty słuchasz szumu fal i cieszysz się słońcem. A to najczęściej świeci na słonecznej wyspie Fehmarn w Niemczech.

Chcielibyśmy zaoferować Państwu wszystko, czego szukacie na wakacje nad Bałtykiem: komfortowe zakwaterowanie, miłą obsługę, atrakcyjną kuchnię i wspaniałe możliwości spędzenia wolnego czasu dla całej rodziny. Jakość, wygoda i aktywność są dla nas bardzo ważne.

Niezależnie od tego, czy jest to miejsce na przyczepę kempingową, miejsce parkingowe dla kampera, przyczepa kempingowa, apartament wakacyjny, dom wakacyjny czy przyczepa kempingowa do wynajęcia - zaprojektuj swoje wakacje tak, jak chcesz. I kiedy chcesz. Dzięki naszej różnorodnej ofercie zakwaterowania jesteśmy otwarci dla Państwa przez cały rok.

Nie idź na kompromisy, po prostu przeżyj coś wyjątkowego.
Jesteś gotowy?

Galeria:

1 / 60
Kontakt

Formularz kontaktowy

Camping- und Ferienpark Wulfener Hals

Imię :
Nazwisko :
e-mail :
Telefon:
Przyjazd :
Wyjazd :
Osoby :
Dorosły
Dzieci
wiek dzieci :
Zapytanie o :
Wiadomość :
W miarę możliwości złóż zapytanie w jednym z następujących języków Niemiecki Angielski
Proszę wypełnić zaznaczone pola oraz sprawdzić wprowadzone dane.

wszystkie